дивись.info

Порошенко підписав закон про маркування органічних продуктів

Порошенко підписав закон про маркування органічних продуктів
Фото: Еспресо.TV

У понеділок, 30 липня, президент України Петро Порошенко підписав закон «Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як повідомляється, реалізація норм закону забезпечить вдосконалення та гармонізацію законодавства України до законодавства ЄС у сфері виробництва та обігу органічних продуктів. У пояснювальному документі до закону йдеться, що він спрямований на створення прозорих умов господарювання, зменшення недобросовісної конкуренції, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної органічної продукції та розширенню зовнішніх ринків її збуту.

Також встановлюються основні принципи і вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, основи правового регулювання органічного виробництва, обігу органічної продукції та функціонування ринку такої продукції.

Крім того, визначено правові засади діяльності центральних органів виконавчої влади, суб’єктів ринку органічної продукції та напрями державної політики у зазначених сферах.

Зазначимо, що 10 липня Верховна Рада прийняла в другому читанні і загалом закон №5448-д про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обіг та маркування органічної продукції. «За» проголосувало 237 народних депутатів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.