дивись.info

Українські абітурієнти 1 серпня отримають рекомендації на бюджет

Українські абітурієнти 1 серпня отримають рекомендації на бюджет
Фото: acc.cv.ua

Українські абітурієнти 1 серпня в електронних кабінетах отримають рекомендації до зарахування на бюджет до університетів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

У тих, кого рекомендують на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв з’явиться статус «Рекомендовано до зарахування». Таким абітурієнтам необхідно буде до 18:00 6 серпня подати оригінали документів на зазначену спеціальність до певного вишу. Після того, як документи подані — в електронному кабінеті статус зміниться на «Включено до наказу», це означатиме, що абітурієнта прийняли на бюджетну форму навчання.

У разі, якщо вступник вчасно не подасть документи, його рекомендація на бюджет анулюється, а статус в електронному кабінеті зміниться на «Виключено зі списку рекомендованих».

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу». Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

Після 7 серпня також відбудеться переведення на вакантні бюджетні місця та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів. Таких абітурієнтів мають зарахувати до 18 серпня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.