дивись.info

Восени почнуть реконструкцію приміщення для поліклініки на Рясному

Восени почнуть реконструкцію приміщення для поліклініки на Рясному

Уже у вересні має розпочатися реконструкція приміщення на вул. Шевченка, 350 В для облаштування повноцінної поліклініки на Рясному.

Зараз розробка проекту на фінальній стадії. Планують почати із ремонту покрівлі, а завершення усіх робіт передбачається у 2019-2020 роках. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Львівської міськради Михайло Дідух за результатами зустрічі із керівництвом 3-ї клінічної міської лікарні Львова.

Зараз на Рясному-1 функціонують дві амбулаторії сімейної медицини та одна – на Рясному-2. Спеціалістам  вузького профілю доводиться працювати у непристосованому приміщенні колишнього заводу «Електрон». А вузькопрофільних педіатрів у районі взагалі немає.

«Натомість, за попереднім плануванням, у приміщенні нової поліклініки будуть сучасні рентгенкабінет і лабораторія, кабінети для вузьких спеціалістів. Щоб мешканці з обмеженими можливостями могли безперешкодно потрапити на прийом до лікаря, приміщення облаштують пандусами та ліфтом. Також для кращої мобільності розглядається можливість розмістити у цьому ж приміщенні пункт швидкої медичної допомоги», – розповів Михайло Дідух.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.