дивись.info

На Львівщині з початку року надійшло 155 неправдивих повідомлень про замінування

На Львівщині з початку року надійшло 155 неправдивих повідомлень про замінування
Фото: ілюстративне. Джерело: Варіанти

З початку цього року до поліції надійшло понад 1,5 тисячі неправдивих повідомлень про замінування, зокрема на Львівщині зареєстровано – 155.

Про це повідомляє МВС України.

Зазначається, що найбільше неправдивих повідомлень про замінування у цьому році зареєстровано поліцією у Харкові – майже тисячу, на Львівщині – 155, у Києві – 122, в Одеській області – 40, у Дніпропетровській – 33.

Водночас найчастіше «мінуються» магазини та торговельно-розважальні центри. У 2018 році зареєстровано майже 600 таких фактів.

Окрім того, 550 разів було «заміновано» підприємства, установи та організації та близько 90 разів – приміщення органів влади.

«Більшість відповідних повідомлень надходить на електронні адреси – 985 випадків з 1,5 тисяч. При цьому значна кількість ip-адрес відправників зареєстрована на території Російської Федерації», – повідомив В’ячеслав Аброськін.

Він підкреслив, що на реагування на неправдиві повідомлення про замінування витрачаються значні ресурси.

«Ми вимушені залучати багато ресурсів, щоб реагувати на такі повідомлення. Задіюються працівники поліції, ДСНС, медики, інші служби. Окрім того, доводиться здійснювати евакуацію персоналу та відвідувачів. Призупиняється робота самих об’єктів, на які були спрямовані такі противоправні дії. І всі такі повідомлення направлені виключно на нагнітання напруги у суспільстві та дестабілізацію ситуації в країні. Тому звертаюся до наших громадян з проханням: з розумінням ставитися до таких перевірок, адже вони є необхідними при таких повідомленнях», – наголосив В’ячеслав Аброськін

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.