дивись.info

В Україні порахували, скільки злочинів сталося під впливом оковитої

В Україні порахували, скільки злочинів сталося під впливом оковитої

В Україні за останні п’ять років під дією алкоголю було вчинено понад 120 тисяч злочинів.

Про це повідомила директор з комунікацій сервісу Opendatabot Дарина Даниленко, пише Укрінформ.

«Ми отримали дані щодо кількості злочинів, вчинених під дією алкоголю – 122 087 злочинів за останні 5 років. Що цікаво відмітити: чи не вперше Київ не в перших лавах, лише на шостому місці. На перших місцях за кількістю таких злочинів  – Донецька, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська та Луганська області», – розповіла вона.

Даниленко зауважила, що, проаналізувавши отримані дані від прокуратури, вона помітила тенденцію до зменшення кількості таких злочинів.

«Кількість п’яних злочинів щороку зменшується. Чи це проблеми зі статистикою, чи такі правопорушення гірше реєструють, чи справді ситуація покращується – поки незрозуміло», – додала представниця Opendatabot.

Даниленко зазначила, що, відповідно до отриманих даних, у 2013 році зафіксували 34 443 кримінальних правопорушення, здійснених під впливом алкоголю, у 2017 – вже 15 135, а за останні півроку – 6 998.

«Найчастіше під дією алкоголю люди вчиняють злочини проти власності. Усього за останні п’ять років таких злочинів відбулося 54 231», – додала вона.

На другому місці – злочини проти життя і здоров’я людини – 41 915, на третьому – злочини проти безпеки руху (в тому числі ДТП, скоєні у стані алкогольного сп’яніння) – 9 122.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.