дивись.info

Франківській райадміністрації виділили понад 500 тисяч на ремонт підпірної стіни

Франківській райадміністрації виділили понад 500 тисяч на ремонт підпірної стіни
Фото: з фейсбук

Сьогодні, 3 серпня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на проведення аварійно-відновлювальних робіт з укріплення підпірної стінки на вул. Сахарова, 29−31, передає кореспондент Дивись.info.

«Пропонується виділити кошти з резервного фонду міського бюджету у сумі 534168 грн для Франківської районної адміністрації для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт із виведення з аварійного стану основних несучих конструкційних елементів підпірної стінки між житловими будинками на вул. Сахарова, 29−31», — зазначила в.о. директора департаменту фінансової політики Наталя Стариченко.

Нагадаємо, у червні цього року підпірна стінка між будинками на вул. Сахарова, 29−31, через перезволоження ґрунту після дощу обвалися на дитячий майданчик. Працівники Франківської Р А обгородили територію, замовили документацію і кошторис на проведення ремонтних робіт та звернулися до комісії ТЕБ і НС щодо виділення коштів з резервного фонду, для ліквідації наслідків обвалу. Комісія ТЕБ і НС погодила звернення адміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.