дивись.info

Понад 700 іноземцям заборонили в’їзд до України за незаконне відвідування Криму і ОРДЛО

Понад 700 іноземцям заборонили в’їзд до України за незаконне відвідування Криму і ОРДЛО

Через незаконний перетин кордону у закритих пунктах пропуску прийнято рішення стосовно 740 іноземців про заборону в’їзду на територію Україну терміном на 3 роки.

Про це інформує прес-служба ДПСУ

У разі виявлення осіб, які незаконно відвідують тимчасово окуповані території АР Крим та у Донецькій і Луганській областях, прикордонники реагують у відповідності до законодавства України. Такі факти часто встановлюються як у відношенні іноземців чи осіб без громадянства, так і громадян України.

Зокрема, нещодавно завдяки завчасно отриманої інформації оперативними співробітниками Держприкордонслужби про можливе незаконне перебування одного з громадян Росії в Криму, його виявили і затримали в Ізмаїльському порту. Росіянин прибув на одному суден, що зайшло в порт під прапором Мальти. Як вдалося встановити з червня по вересень 2017 року він неодноразово порушував порядок в’їзду-виїзду ТОТ АР Крим, в тому числі як член команди теплоходу «Князь Владимир». Громадянина 1996 року народження притягнуто до відповідальності за ст. 204-2 КУпАП  та винесено постанову про заборону в’їзду в Україну терміном на 3 роки.

Варто зазначити, що за цією ж статтею з початку року співробітники Держприкордонслужби склали протоколи на 600 осіб. До того ж через незаконний перетин кордону у закритих пунктах пропуску прийнято рішення стосовно 740 іноземців про заборону в’їзду на територію Україну терміном на 3 роки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.