дивись.info

Росіянин, який відбуває термін за тероризм, просить, щоб його обміняли на українського в’язня

Росіянин, який відбуває термін за тероризм, просить, щоб його обміняли на українського в’язня
Олексій Седіков

Громадянин Росії Олексій Седіков, який відбуває покарання за тероризм в Бучанській колонії, надав заяву на ім’я Президента РФ з проханням повернути його на територію Росії шляхом обміну на одного з українських політв’язнів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова.

«Цей лист був відправлений до МЗС України, щоб вони дипломатичною поштою відправили його на Адміністрацію Президента РФ.

Також я звернулась до Ірини Геращенко – представника України в гуманітарній підгрупі ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі, до МЗС України, до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової та до Радника Президента РФ, Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та правам людини Михайла Федотова щодо сприяння можливості гуманітарного обміну один на один.

На Сенцова, Балуха , Клиха або Кольченка, яким, як і Седікову, потрібна медична допомога», – написала Людмила Денісова.

Нагадаємо, Олексій Седіков був затриманий торік, влітку, неподалік Троїцького. За його словами, він прибув в Україну з Архангельської області Росії, щоб воювати на боці бандформувань «ДНР-ЛНР». На допиті, Олексій Седіков розповів, що бойовиків інструктують та навчають веденню бойових дій кадрові російські військові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.