З осені для в’їзду в центральну пішохідну зону Львова будуть необхідні нові перепустки

З осені для в’їзду в центральну пішохідну зону Львова будуть необхідні нові перепустки

З 1 вересня змінюється кольористика перепусток для в’їзду транспорту в центральну пішохідну зону Львова. Протягом серпня можна отримати нові перепустки, передає прес-центр ЛМР.

Як повідомив начальник управління безпеки міста ЛМР Юрій Діль, заміну перепусток для в’їзду транспорту у центральну пішохідну зону Львова проводять через те, що протягом останніх двох років видавали перепустки старого зразка, і почали траплятися зловживання. Тому прийняли рішення оновити їх, змінивши кольористику, і паралельно провести повторний реєстр мешканців і служб, які мають право на заїзд у пішохідну зону.

Як зазначається, це будуть зелені перепустки для автомобілів мешканців. Перепустки жовтого кольору – для автомобілів, які обслуговують підприємства та заклади на території пішохідної зони, для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари тощо. І червоного кольору – перепустки для спеціалізованих служб і силових структур.

Повідомляється, що автомобілі сфери обслуговування зможуть заїжджати в центральну пішохідну зону в час, який був визначений раніше – з 06:00 год. і до 11:00 год.

Мешканці можуть заїжджати цілодобово, однак для них, залежно від адреси проживання, на перепустці буде вказано три зони для паркування та вказано, де не можна залишати своє авто. Мешканцям для отримання перепуски нового зразка необхідно надати документи, які підтверджують, що вони є власниками транспортного засобу, і проживають на території пішохідної частини.

«Перепустки видаються на один рік. Для мешканців і спецтранспорту вони безкоштовні, натомість щомісячна оплата для автомобілів сфери обслуговування становить 465 грн», – додав Діль.

Для отримання перепусток нового зразка необхідно звертатися за адресою: пл. Ринок, 1, кабінет охорони.

Отримати додаткову інформацію можна цілодобово за тел. 297−59−94.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: