дивись.info

У Львові вкрали елемент вуличної виставки, присвяченої Голокосту

У Львові вкрали елемент вуличної виставки, присвяченої Голокосту

Невідомі вкрали один із інформаційних стендів, що є частиною мистецького проекту «Львів’43: Місто (не) пам’яті, що присвячений пам’яті жертв Голокосту. Про це повідомила директорка музею «Територія терору» Ольга Гончар, пише zaxid.net

Чорні інформаційні стенди, розміщені у 12 локаціях у Львові – це частина мистецького проекту «Львів’43: Місто (не) пам’яті», ініційованого музеєм «Територія терору». Усі стенди встановили 13 липня у пов’язаних із Голокостом локаціях (місця розстрілу, ув’язнення тощо). Вони містять інформацію про ключові події Голокосту та історії постатей, пов’язаних і з ним (жертв, рятівників, свідків, винуватців). Планувалось, що виставка триватиме до кінця вересня. Однак уже 25 липня музей «Територія терору» повідомив на своєму сайті про пошкодження частини інформаційних кубів, а в суботу, 4 серпня, один із стендів зник.

Як повідомила директорка музею «Територія терору» Ольга Гончар, напередодні зі стенду, розташованого на площі перед університетом ім. І. Франка, зникла інформаційна таблиця. Працівники музею одразу написали заяву про крадіжку. А сьогодні Ольга Гончар виявила крадіжку самого інформаційного куба.

«Сьогодні я прогулювалась містом, і близько 19:30 виявила, що нашого інформаційного куба біля університету Франка немає. Я викликала поліцію і написала заяву про крадіжку», – розповіла  Ольга Гончар.

Музей наразі ще не підрахував збитків, нанесених цією крадіжкою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.