дивись.info

На Львівщині обсяги переробки деревини зросли на 13%

На Львівщині обсяги переробки деревини зросли на 13%

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства переробкою низькосортної деревини займаються 15 лісогосподарських підприємств.

Загальний обсяг переробки на власних виробничих потужностях за І півріччя 2018 року склав 94188 м3, що на 11 тис. м3 більше, ніж за відповідний період минулого року (+13%). Про це повідомив керівник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека, інформує прес-служба Львівської облради.

«Для переробки переважно використовується низькосортна, сухостійна деревина, будліс, баланси, тарний кряж. Також переробляються відходи лісопиляння: горбиль – під заготовки для європіддонів, кускові відходи – для виготовлення технологічної тріски», – розповів він.

Варто зауважити, що найбільше у І півріччі поточного року переробили деревини: ДП «Бродівське ЛГ» – 28098 м3 та ДП «Славське ЛГ» –22519 м3 деревини.

Додамо, що випущено товарної продукції на суму 144096,9 тис грн, що на 40634 грн більше, ніж у І півріччі 2017 року (+39%).

За словами Анатолія Дейнеки, у цехах підприємств Львівського ОУЛМГ виготовляють пиломатеріали необрізні та обрізні, заготовки пиляні, заготовки для європіддонів, шпали, технологічну тріску та дрова колоті. На переробці деревини зайнято 499 працівників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.