Українська легкоатлетка виборола «срібло» чемпіонату Європи зі спортивної ходьби

630_360_1533642713-4531

Українські майстри спортивної ходьби беруть дві медалі в Берліні.

В Берліні триває чемпіонат Європи з легкої атлетики. Українка Аліна Цвілій виборола срібну медаль на дистанції спортивної ходьби на 50 км. Про це повідомляє Prosport.tsn.

Аліна Цвілій зуміла фінішувати другою на складній дистанції 50 км спортивною ходьбою. Проблем додавала і неймовірна спека у Берліні.

Українка оновила національний рекорд (4:12:44) і поступилася лише Інеш Енрікеш з Португалії, яка виграла золоту медаль.

Також на цій дистанції виступали українки Христина Юдкіна і Василина Вітовчук, які встановили свої особисті рекорд і зайняли 4-е і 5-е місця.

Нагадаємо, це вже друга медаль України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні. Сьогодні золоту медаль на дистанції спортивної ходьби на 50 км виборов Мар’ян Закальницький.