дивись.info

На Львівщині планують придбати 12 житлових об’єктів для дітей-сиріт

На Львівщині планують придбати 12 житлових об’єктів для дітей-сиріт
Фото: ЛОДА

Львівській області передбачено кошти в сумі 13 850,8 тис грн на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Як повідомили в прес-службі ЛОДА, сьогодні, 8 серпня, відбулась відео-нарада в режимі on-line під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе за участю заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександри Чуркіної, заступника голови облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук, на якій порушили питання розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків.

Зокрема, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам розподілили на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа в сумі 4558,9 тис гривень для придбання у власність 12 житлових об’єктів для 15 дітей-сиріт і осіб з їх числа.

Загальна вартість об’єктів становить 5611,835 тис грн, з них кошти місцевих бюджетів – 1052,935 тис грн.

Окрім того, розглядається питання щодо виділення  земельної ділянки загальною площею 0,0760 га в с. Бірки Яворівського району під будівництво малого групового будинку чи дитячого будинку сімейного типу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.