дивись.info

На офіцерську програму у Львові не взяли жодної жінки

На офіцерську програму у Львові не взяли жодної жінки

Львівська академія Сухопутних військ імені Сагайдачного оголосила набір на експериментальний курс «Отримати офіцерське звання за один рік», не вказавши в умовах, що на нього можуть потрапити лише чоловіки, але всім жінкам не дозволили в ньому брати участь.

До навчання на офіцерської програмі у Львівській академії Сухопутних військ імені Сагайдачного допустили тільки чоловіків через відсутність умов для розміщення жінок. Про це «Громадському» повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника академії з морально-психологічного забезпечення підполковник Антон Миронович.

Академія оголосила набір на експериментальний курс «Отримати офіцерське звання за один рік». В умовах не було вказано, що на нього набирають тільки чоловіків. Одна з кандидаток Поліна Кравченко повідомила в Facebook, що її не взяли на навчання, пояснюючи це відсутністю необхідності в призначенні жінок на відповідні посади.

Представник українського омбудсмена із захисту прав військовослужбовців Олег Трофименко просив Міністерство оборони пояснити недопуск дівчата до цієї програми. Миронович повідомив, що щодо вступу до академії звернулися 60 чоловіків і 20 жінок. Ліцензійний обсяг становив 30 місць. Керівництво академії прийняло рішення відмовити жінкам через відсутність вільних місць в жіночих гуртожитках і необхідних умов для їх розміщення.

«У нас просто немає умов для розміщення жінок-військовослужбовців. Якщо хлопцям гігієнічні умови треба простіші, то дівчатам потребують трохи вищих», – підкреслив Миронович.

Також Миронович підтвердив, що в умовах вступу академія не вказувала, що на курс візьмуть лише чоловіків.

Виш вперше запустив цей курс і визначав цільову аудиторію в процесі вступу. Згаданий курс дає можливість здобути звання офіцера за рік, тоді як стандартна програма передбачає 4-5 років навчання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.