Суддя, який закрив справу Кернеса, не збирається продовжувати свою кар'єру, - ГПУ

368194656

Суддя Антонов, який закрив справу проти Геннадія Кернеса та його охоронців 10 серпня, не збирається продовжувати свою кар'єру.

Про це сказала Анжела Стижевська, заступниця генерального прокурора України, передає Еспресо.TV.

За її словами, рішення суду стосовно закриття справи Кернеса стало несподіванкою і вона не розуміє, як «у природі могло з'явитися таке рішення».

«Я говорила сьогодні на брифінгу, що мене мало чим можна здивувати, але це рішення мене здивувало», - сказала Стрижевська.

Заступниця генрокурора додала, що у справі Кернеса немає жодної оцінки доказів і «суд просто самоусунувся від прийняття рішення».

«Я не знаю, які причини до цього спонукали, але рішення зводиться тільки до того, що дається аналіз того, чому прокурори не з'явились на засідання. І на думку суду це є відмова від обвинувачення. Але крім прокурорів у цьому процесі є ще і потерпілі, які так само підтримують обвинувачення. Суд не давав оцінку доказів, а ми вважаємо, що у нас їх достатньо, аби підтримувати обвинувачення», - сказала Стрижевська.

Також додала, що до дебатів готувалися серйозно і готові були відстоювати свою позицію у процесі.

«Наскільки мені відомо, суддя (який закрив справу Кернеса, - ред) не збирається продовжувати суддівську кар'єру і це рішення, ним прийняте, наводить на певні думки з приводу того, як він збирається продовжувати свою життєдіяльність після процесу», - сказала Стрижевська.

Рішення про закриття справи будуть оскаржувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: