дивись.info

У Червонограді матір вигнала на вулицю свого 4-річного сина, який заважав пиячити

У Червонограді матір вигнала на вулицю свого 4-річного сина, який заважав пиячити

Виставили за двері, бо заважав пиячити – так чотирирічний хлопчик опинився у дитячому притулку. А мати його досі не шукає, передає ZIK.

Артемко грається, добре їсть, слухає вихователів, не плаче і не проситься до мами. Чотирирічний хлопчик у львівському притулку вже третій день. Привезли дитину з Червонограда. Там малий вештався вулицями.

Соціальні працівники з’ясували: дитину виставила за двері рідна матір, бо заважав їй пиячити. Дев’ятнадцятирічна Любов Малиновська приїхала у місто із сусіднього села. Поки жінка відпочивала у квартирі зі знайомим чоловіком, дитина самотньо блукала під’їздом і між будинками.

«Вже в ході роботи психолог буде обстежувати дитину. Ми возимо його до психотерапевта, і таким дітям обов’язково надається допомога – педагогічна корекція, психологічна і якщо треба – медична», – каже директор дитячого притулку Світлана Гаврилюк.

Журналісти відшукали жінку, яка прихистила Артемка й повідомила у поліцію. А підібрала дитину брудною та голодною просто на вулиці. І досі зі сльозами пригадує розповіді тутешньої дітвори.

«Коли хлопчик хотів у туалет, його привели під двері діти, а мама його вдарила і випхала. Вони два дні водили його у тому дворі, вони його вдягнули, носили йому їсти, принесли одіяло, бо казали, що спав у під’їзді на ганчірці під дверима», – розповідає жінка.

А в квартирі, де перебувала мама, журналістам відчиняє той самий дядько Славко, з яким вона й пиячила.

«Ви що смієтесь? Тут багато розповідають. А один вже і по «морді» дістав», – каже чоловік у відповідь на питання про Артемка.

Запевняє: востаннє матір хлопчика бачив учора. Впевнений, що дитину забрали безпідставно, мовляв, малий просто грався на вулиці.

«Дитина там ганяє, хай так і робить. Це правильно. Ми виглянули, а його немає. Ми подумали, що коли б органи забрали, то була б повна ж*па», – запевняє Славко.

Про те, що дитина в притулку, жінці вже повідомили. Однак навідати сина вона не квапиться. Не відповідає й на телефонні дзвінки.

Молода мама раніше не була під наглядом соціальних служб. Хоча про цю сім’ю знають: на обліку бабуся хлопчика, яка ще виховує власного молодшого сина.

«Як тільки матір з’явиться, Сокальська служба вже знає всі питання. Вона тримає це на контролі, як тільки з’явиться, відразу вирішиться питання, чи потрібно позбавляти батьківських прав», – пояснює заступник начальника Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Роман Хлопецький.

У соцслужбі обіцяють поговорити з горе-мамою і притягнути її до відповідальності за недогляд. Якщо молода матір виправиться, хлопчика їй повернуть. А доти Артемко мешкатиме у львівському притулку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.