дивись.info

«Укрзалізниця» витратить 3 мільярди на ремонт колій

«Укрзалізниця» витратить 3 мільярди на ремонт колій

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» використає для здійснення ремонтно-колійних робіт понад 2,933 мільярда гривень. 

Про це пише Економічна правда.

Це на 15% більше, ніж в минулому році. Також залізничники нагадують, що до цієї суми варто додати 2 млрд грн, передбачені на планові ремонти основних засобів.

Реалізація робіт, на які передбачені ці кошти, дозволить гарантувати надійність колії на найважливіших напрямках на найближчі 15-20 років, кажуть в УЗ. Основна увага приділяється міжнародним транспортним коридорам і ділянках колії, по яким слідують швидкісні пасажирські потяги.

Всього до кінця року колійні бригади повинні реконструювати 307,5 ​​км колії; виконати капітальний ремонт на 237,8 км; середній ремонт – на 870,1 км, комплексно-оздоровчий ремонт – на 520 км.

Також необхідно здійснити середній ремонт 790 комплектів стрілочних переводів, 340 замінити на нові, 187 – на старопридатні.

Із запланованого обсягу робіт на перші 7 місяців виконано: реконструкція колії – на 74%; капремонт колії – 120%; середній ремонт колії – 104%; комплексно-оздоровчий ремонт колії – 104,8%. Відставання від графіка реконструкції колій в “Укрзалізниці” пояснюють проблемами з постачанням комплектуючих.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.