дивись.info

До Національної академії сухопутних військ завітали учасники табору «Легіон»

До Національної академії сухопутних військ завітали учасники табору «Легіон»
фото: Прес-служба Національної академії СВ

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась зустріч учасників табору «Легіон» Національної скаутської організації України «Пласт», повідомляє сайт академії.

Пластуни зі всієї України, а це більше півсотні юнаків віком від 14 років, розпочали своє знайомство з військовим навчальним закладом із Алеї Слави випускників Академії та оглядової екскурсії музеєм, де детально змогли ознайомитись із історією навчального закладу. Також юнаки поспілкувались із офіцерами вишу, котрі брали участь в бойових діях на Сході країни.

Особливе зацікавлення в юних гостей викликав навчально-тренувальний комплекс стрільби та водіння, в якому вони мали змогу особисто випробувати свої вміння у стрільбі на спеціальному мультимедійному обладнанні.

Довідково: Табір «Легіон» Національної скаутської організації України «Пласт» – це український скаутинг, який розвиває військово-патріотичне виховання в Пласті та інших національно-патріотичних організаціях й об’єднаннях в Україні. Умови в таборі максимально наближені до умов, в яких живуть українські військові на Сході. В основі табірної системи є військово-патріотична підготовка, навички з виживання в складних умовах, а також історичні традиції українського війська на ідейних засадах Пласту та лицарства.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.