дивись.info

Супрун каже, що любителі посидіти й полежати ризикують життям

Супрун каже, що любителі посидіти й полежати ризикують життям

У світі близько 9% людей щороку помирають через малорухливий спосіб життя.

Про це в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун повідомила на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на дані ВОЗ.

«Незалежно від віку чи наявних проблем зі здоров‘ям, години, які ми витрачаємо на сидіння в офісних кріслах, автомобілях або ж на дивані, буквально нас вбивають. А саме 9% людей по всьому світу щорічно», – написала Супрун.

Вона рекомендує українцям не забувати про користь фізичної активності.

«Від 60 до 75 хвилин помірної фізичної активності, таких як ходьба, катання на велосипеді або гра в теніс, нівелюють смертельні ризики навіть від тривалого сидіння – близько 8 годин. Чим інтенсивніше активність, тим менше часу потрібно, щоб побороти негативні наслідки. Наприклад, більш енергійні заняття, як швидкий біг, футбол, катання на горбистій місцевості чи спінінг, мають позитивний ефект від приблизно 25 хвилин заняття. Знову-таки навіть якщо ви увесь день просиділи за столом… Рухайтесь якомога більше. А головне – регулярно! Свої заняття можна розбити на кілька блоків протягом дня, що також матиме позитивний ефект на ваше здоров’я», – зазначила Супрун.

Посилаючись на дані медичних досліджень, вона акцентувала, що найшкідливішим для здоров’я є сидіння під час перегляду телевізора.

«Час перед телевізором значно небезпечніший за звичне сидіння: дивлячись телевізор, ми більш схильні їсти нездорову їжу та довго сидіти на одному місці, ніж в робочий час. Тому небезпека від малорухливості зростає в рази», – попереджає Супрун.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.