дивись.info

Садовий розповів, скільки зараз Львів платить за вивіз сміття на полігони

Садовий розповів, скільки зараз Львів платить за вивіз сміття на полігони

Мер Львова Андрій Садовий розповів, скільки після «сміттєвої кризи» платить очолюване ним місто за вивезення побутових відходів на спеціальні полігони. Про це інформує Новое Время.

«Частину вивозять на полігон у Львівській області, частину на полігони в інших областях. Ми платимо за те, щоб Львів був у безпеці, 1 млн грн в день. Це такий відкуп, знаєте, коли татари підходили, вони хотіли відкуп? Ось зараз ми такий відкуп платимо обласній державній адміністрації – 300 млн грн на рік, більшу частину цих коштів вони витрачають на свої потреби», – зазначив Садовий.

Нагадаємо, колапс системи утилізації сміття у Львові стався після пожежі на звалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області. 30 травня 2016 року, приблизно о 15:30, на звалищі сталося обвалення сміття. Під завалами загинули троє пожежників і один комунальник.

Пізніше влада Львова була змушена вивозити сміття на полігони в інших областях України, що викликало опір як з боку місцевої влади, так і на державному рівні.

У липні 2018 року стало відомо, що дванадцять компаній з 11 країн світу подали документи на участь в тендері на будівництво заводу по механіко-біологічній переробці твердих побутових відходів у Львові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.