дивись.info

Українці зможуть привітати один одного з Днем Незалежності через сайт-конструктор

Українці зможуть привітати один одного з Днем Незалежності через сайт-конструктор

Міністерство з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб ініціювало до Дня Незалежності інформаційну кампанію «Посада: простий українець».

Про це повідомляє прес-служба МінТОТ.

«Напередодні Дня Незалежності МінТОТ ініціювало Всеукраїнську інформаційну кампанію “Посада: простий українець”. Головна мета кампанії – надати можливість усім громадянам привітати один одного з Днем Незалежності України за допомогою спеціально створеного сайту-конструктора, а також посилити конструктивний діалог між українцями», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, акція «Посада: простий українець» покликана стати інструментом, який «дозволить продемонструвати, що переважна більшість українців дивляться в одному напрямку, попри обставини».

В рамках кампанії частину привітань буде розміщено на білбордах, потягах «Інтерсіті», міжміських електричках в усіх областях України, у київському та харківському метрополітенах.

У МінТОТ закликають долучатися до створення власного привітання з Днем Незалежності. Для цього необхідно зайти на сайт, завантажити власне фото, або авторизуватись через свій акаунт у соцмережі, написати привітання і поширити створену листівку в соцмережах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.