дивись.info

Львівський виконком не дозволив будівництво на Знесінні

Львівський виконком не дозволив будівництво на Знесінні

Виконавчий комітет Львівської міської ради не дозволив будівництво на вул. Старознесенській.

Про це передає кореспондент Дивись.info.

Зокрема,  виконком не погодив містобудівні умови та обмеження ТзОВ «Ореста» багатофункціонального готелю та багатоквартирного житлового будинку з вбудованою медіатекою, підземною автостоянкою на вулиці Старознесенській 58,60,60А,62,62А,64,66,70 зі знесенням існуючих будівель.

Згідно проекту гранично допустима висотність багатоквартирного житлового будинку  мала бути не вищою 24 м, а багатофункціонального готелю – не вище 15,5 м.

Втім, плани будівництва у зоні парку Знесіння викликали протести мешканців та громадських активістів.

«Навіть, якщо проектанти зменшили поверховість, все одно ця будівля не вписується в архітектуру, яка є навколо. Це – архітектурний жах. Якщо ми допустимо таке висотне будівництво в ландшафті, який повинен охоронятися, тоді над кожним, хто там мешкає, нависне загроза, що його «випихатимуть» звідти, щоб купити хату і також збудувати щось таке громіздке, бо одне вже таке буде. Тобто все старе Знесіння буде під загрозою, якщо ми зараз дамо зелене світло на таке будівництво. Була пропозиція, щоби вони розбудовувалися котеджно, це було б в стилі Знесіння і не будо б дисонансу. Адже це є місце, звідки починався Львів», – заявила активістка ГО «Народна дія» Анна Біликівська.

Ще однією причиною для протестів стала можливе знесення так званої вілли Завадовичів.

Натомість, як заявила представниця готелю «Kavalier Boutique», немає ніяких документів, які б підтверджували історичну цінність вілли.

«Ми пропонуємо створити новий унікальний об’єкт, який буде мати свою медіатеку. Розширимо і покращимо дорогу, тому що зараз там ця ділянка є аварійною та небезпечною. Що стосується вілли Завидовичів, то насправді немає жодного документу, який би підтверджував її історичну цінність. Але ми врахували зауваження і вирішили відтворити її в новому фасаді. Зовсім її залишити неможливо – вона є в аварійному стані», – заявила представниця готелю.

Зрештою проект містобудівних умов поставили на голосування, але для позитивного рішення забракло голосів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.