дивись.info

Знати державну мову – обов’язок кожного свідомого громадянина, – Марина Порошенко (фото)

Знати державну мову – обов’язок кожного свідомого громадянина, – Марина Порошенко (фото)

Сьогодні Марина Порошенко приїхала на Львівщину з робочим візитом.

Вона вже відкрила міжнародну освітянську конференцію у Львівській політехніці. Це – перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл, – передає кореспондент Дивись.info. Після цього перша леді має вирушити у Городок.

«Учасники форуму приїхали сюди з 36 країн, – розповіла на відкритті Марина Порошенко. – Хочу вас привітати, що питання збереження національної ідентичності українців за кордоном обговорюється на такому представницькому рівні. І дуже символічно, що цей форум проходить напередодні нашого головного національного свята – Дня Незалежності України. Наша сьогоднішня зустріч проходить на виконання указу Президента України про невідкладність заходів щодо зміцнення державного статусу української мови, адже сьогодні це питання національного значення, бо мова – це символ держави. Ми з повагою ставимося до права людини вивчати та використовувати різні мови, але знати державну мову – обов’язок кожного свідомого громадянина. Так, наші військові можуть говорити багатьма мовами, румунською, угорською, молдовською, болгарською, польською або російською. Але всі вони захищають Україну, в якій державна мова – українська».

Як повідомляють у прес-службі ЛОДА, Львівська область долучилася до національного проекту Фонду Порошенка з розвитку інклюзивної освіти. У рамках візиту на Львівщину Марина Порошенко та голова Львівської ОДА Олег Синютка мають підписати Меморандум про долучення області до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

 

За словами дружини президента, на сьогодні в області функціонує 155 інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів, у яких навчається 358 дітей з особливостями психофізичного розвитку. У цілому кількість дітей з особливими освітніми потребами в регіоні складає майже 40 тисяч осіб. Із метою створення доступних та якісних умов для навчання дітей Львівської області Марина Порошенко передасть Олегу Синютці проекти Медіатеки та Ресурсної кімнати. ​

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.