дивись.info

Свято Преображення Господнього Львівщина зустріне яскравими фестивалями

Свято Преображення Господнього Львівщина зустріне яскравими фестивалями

19 серпня у районах області відбудеться низка культурно-мистецьких заходів.

Зокрема, у Бродівському та Городоцькому районах на «Святі Меду» представлять справжню галицьку пасіку, де кожен гість зможе поласувати різними видами меду та навчитись ремеслу бджолярства. У Кам’янко-Бузькому районі розійдеться «Купальська ватра над Бугом», яка перенесе гостей у давнє місто обрядів та традицій, стародавніх ремесел та по-справжньому дасть відчути народну самобутність Галичини.

Яворівський район вітатиме відвідувачів «Яворів Family Day» під гаслом “Щаслива родина – сильна Україна”. У цей день на фестивалі будуть проходити муть різноманітні розваги для всієї родини: майстер-класи, конкурси, вікторини, ігри та презентації, де кожен гість від 0 до 100 років зможе знайти для себе цікаві активності.Також протягом дня на фестивалі організують красиві і незвичайні фотозони в різних стилях на всій території фестивалю, показ традиційного українського вбрання та демонстрацію яворівської забавки.

Сокальський район проводитиме гастрономічний фестиваль «Гута-фест», де відбуватиметься презентація українсько-польської кухні, частування гостей та конкурс на кращу страву дня. Жовківщина зустрічатиме та частуватиме фруктовим урожаєм на фестивалі «Від Маковея до Спаса – святкує вся родина наша», який наповнюватиме слухача мелодійністю, багатством гостинного двору та зарядить позитивом та енергією на цілий день.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.