дивись.info

Транспорт працює в робочому режимі, проблем нема, – мерія

Транспорт працює в робочому режимі, проблем нема, – мерія

Сьогодні для працівників комунальних служб міста оголошено робочий день для подолання наслідків негоди. За усіма адресами, де впали дерева, підтопило дорогу чи підвали будинків, намулило землі та листя — працюють комунальники та відповідна техніка, передає прес-центр ЛМР.

«Люди працюють, сьогодні оголошено робочий день. Зараз особлива увага скерована на очищення внутрібудинкових територій, де також намулило багато болота та листя. Проводиться робота з розкрижування дерев, які впали. У Франківському районі впало 3 дерева, у Залізничному — 8. Проводиться обстеження підвальних приміщень, де є потреба — викачують воду. Також працівники районів проводять обстеження дахів, де є затоплення чи протікання — будемо вживати усіх заходів, щоб ці речі ліквідувати. Зараз відсутнє електропостачання на вул. Городоцькій. ПАТ «Львівобленерго» з’ясовує причини і буде ліквідовувати аварію. Також нема електропостачання на двох вулицях у Винниках, ймовірно, трапився обрив мережі. Протягом 3−4 год там будуть проведені всі необхідні роботи з відновлення електропостачання.

Транспорт працює в робочому режимі, проблем нема”, — розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що вчора у Львові випало 21,3 мм опадів, що становить 28% від місячної норми. Загалом місячна норма становить 76 мм опадів.

В мерії створено координаційний штаб для ліквідації наслідків негоди.

Мешканців міста просять про усі надзвичайні ситуації повідомляти «Гарячу лінію міста» за тел. 15−80, аби комунальні служби оперативно реагували та усували недоліки негоди.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.