дивись.info

Криза для Греції і для всієї єврозони скінчилася, — єврокомісар

Криза для Греції і для всієї єврозони скінчилася, — єврокомісар

Успішне завершення програми фінансової допомоги Греції означає завершення кризи не тільки для країни, але і для єврозони в цілому. 

Про це заявив єврокомісар з питань економіки та фінансових справ П’єр Московісі на брифінгу у Брюсселі, повідомляє «Європейська правда».

«Ми багато чого зробили через фіскальну політику, через створення банківського союзу, через низку програм, щоб впевнитися, що тепер єврозона набагато сильніша. Коли я кажу про завершення кризи для Греції, це також означає і завершення кризи для єврозони», – сказав Московісі.

Він заявив, що цього року вперше всі країни єврозони мають рівень дефіциту бюджету менше 3%, що є вимогою європейського законодавства.

«В 2010 році середній рівень був 6%. Тому зараз я впевнений у майбутньому єврозони», – сказав Московісі.

Нагадаємо, Греція успішно завершила трирічну програму порятунку, організовану країнами єврозони, покликану допомогти країні впоратися з наслідками її боргової кризи.

Європейський механізм стабільності протягом трьох років надав країні 61,9 млрд євро. Разом з допомогою Міжнародного валютного фонду кредити, надані Греції з 2010 року, склали понад 260 млрд. євро, що є найбільшим джерелом фінансової допомоги у світовій фінансовій історії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.