дивись.info

Львів’яни збирають кошти на придбання «жульєтки»

Львів’яни  збирають кошти на придбання «жульєтки»
Іван Маслюк,

Колектив Управління туризму та курортів ЛОДА спільно з командою проекту On3wheels (На трьох колесах) запустила всеукраїнський челендж #on3wheels_challenge.

Ініціатори челенджу збирають кошти на придбання спеціального візка «жульєтки» із електропідсилювачем. За допомогою такого візка люди з інвалідністю можуть мандрувати горами.

Ціна необхідної «жульєтки» – 6000 євро. На сьогодні ентузіасти зібрали вже 24 тисячі 30 грн.

В Україні наразі такий спеціальний візок один. За допомогою нього команда On3wheels й численні волонтери вже організували близько двадцяти сходжень на різні точки українських Карпат за участю людей з інвалідністю. Проте активісти не хочуть зупинятись на цьому й прагнуть здійснити ще більше мрій людей з інвалідністю.

Всі охочі можуть взяти участь у #on3wheels_challenge. Для цього слід зробити фото із надписом #on3wheels_challenge, поділитись ним у Facebook і відмітити  друзів, яким передаємо челендж.  Перераховувати кошти на придбання візка можна на рахунок:

  • Найменування організації – ГО ОН3ВIЛС ГО
  • Код отримувача: 41523023
  • Код банку (МФО): 325321
  • Назва банку: ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
  • Рахунок отримувача: 26007053713319
  • Призначення платежу: на жульєтку

Нагадаємо, команда On3wheels у 2016 році здійснила унікальну велоподорож до Лісабона. Тоді разом з Іваном Маслюком, який живе з ДЦП, вони перетнули 12 країн. Іван самотужки подолав 5000 км за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву On3wheels (На трьох колесах). Хлопці не залишилися осторонь проблем людей з інвалідністю і приїхавши додому розпочали новий і унікальний для України проект La Joëlette – підкорення вершин людьми з інвалідністю, який успішно впроваджують другий рік поспіль.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.