дивись.info

США ввели в дію новий санкцій список проти Росії

США ввели в дію новий санкцій список проти Росії

Міністерство фінансів США ввело санкції проти шести російських судів, трьох компаній і двох осіб.

Як повідомляється на сайті відомства, рішення прийнято в рамках політики обмежувальних заходів щодо КНДР і розгляду з приводу «втручання» в президентські вибори 2016 року, пише Обозреватель.

У список потрапили Антон Нагібін і Марина Царьова, судноплавна компанія «Гудзон» (Владивосток), Primorye Maritime Logistics (Владивосток), Vela-Marine (Санкт-Петербург), а також кораблі, які належать «Гудзону», – «Белла», «Богатир», «Нептун», «Партизан», «Севастополь» і корабель Primorye Maritime Logistics «Патріот».

У списку санкцій американського Мінфіну також потрапила словацька компанія LACNO, яку США вважають пов’язаною з російською організацією «Дайвтехносервіс», в якій працюють Царьов і Нагібін, котрі потрапили під санкції.

І компанія, і російські громадяни потрапили в список разом з Vela-Marine через справу про втручання РФ у президентські вибори в США в 2016 році. Компанії «Гудзон», Primorye Maritime Logistics і шість суден виявилися в списку санкцій через політику обмежувальних заходів відносно Північної Кореї.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.