дивись.info

Валерій Меладзе попросив громадянства Грузії

Валерій Меладзе попросив громадянства Грузії

Співак Валерій Меладзе, що має російський паспорт, звернувся до міністерства юстиції Грузії з проханням отримати громадянство. Про це співак розповів радіостанції «Говорить Москва», передає УНІАН.

«У пресі з’явилася інформація з приводу подачі мною заяви на отримання громадянства Грузії. Я не приховую цього факту. Однак це не означає, що я відмовляюся від російського громадянства. Мої дії не суперечать законодавству Росії і Грузії. Що стосується етичної сторони цього питання, я впевнений, що нікому не завдаю моральної шкоди. Я народився і виріс у Грузії в той час, коли між Росією і Грузією не існувало кордонів. Історично і ментально наші народи були і залишаються й донині близькими по-братськи. Виникнення кордонів поставило нас перед вибором. Я вжив заходів, щоб стерти цю межу для себе», – пояснив свої мотиви Меладзе.

Минулого тижня в Грузії вступили в силу поправки до закону «Про громадянство», в рамках яких уродженцям країни надається можливість відновити грузинське громадянство, втрачене в результаті отримання громадянства іншої держави. Для відновлення громадянства уродженцям республіки необхідно до 31-го грудня 2020-го року подати заяву в чинне при Мін’юсті країни Агентство розвитку державних сервісів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.