дивись.info

Жовківська міська рада оголосила новий тендер на реконструкцію парку

Жовківська міська рада оголосила новий тендер на реконструкцію парку

Жовківська міська рада 17 серпня оголосила новий тендер на реконструкція елементів благоустрою міського парку (коригування).

Про це стало відомо з сайту публічних закупівель ProZorro.

Вартість тендеру понад мільйон 596 тисяч гривень. Першого була 2 401 637 гривень (без ПДВ).

Отже, кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 3 вересня, наступного дня – початок аукціону.

Згідно із оприлюдненими документами, а саме: технічним завданням, переможець торгів має повести озеленення, висадивши 34 клени, 670 метрів живої огорожі, 2680 саджанців самшиту і засіявши понад 7 тисяч кв м партерних, мавританських і звичайних газонів. Другий розділ технічного завдання стосується огорожі – фундаменти, стовпці, ланцюги, фарбування тощо. Третій – колон. І нарешті – монтаж устаткування, а саме: 26 лавок, 12 урн для сміття, 17 ліхтарів, 2 бра, 36 ламп.

Нагадаємо, усі ці роботи були передбачені у попередньому тендері, який ще 2016 року виграла фірма «Група Компаній Енергомонтаж».  Заплативши виконавцю протягом двох років майже два мільйони, 2018-го «Група Компаній Енергомонтаж» звернулася до Жовківської міської ради з клопотанням про перерахунок кошторису у зв’язку з подорожчанням будівельних матеріалів тощо.

Читайте також: Реконструкція чи руйнування: що буде із Жовківським парком

Тож за фактом городяни, замість оновленого парку, наразі мають кілька нових, але незавершених доріжок, низку зрізаних дерев, жалюгідну подобу спроби влаштувати паркан і цілковиту відсутність у частині, де проводилася реконструкція, лавок, урн і освітлення. І головне – плюс додаткові понад півтора мільйона з міської скарбниці на те, що буцімто мав виконати попередній переможець торгів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.