дивись.info

За три роки львівські патрульні опрацювали понад півмільйона викликів

За три роки львівські патрульні опрацювали понад півмільйона викликів
Фото: патрульна поліція

Сьогодні вранці львівські патрульні розпочали робочий день з урочистого шикування, адже три роки тому, Львів став другим містом України, в якому з’явилась нова патрульна поліція.

Як повідомили в прес-службі патрульної поліції Львівської області, з нагоди 27-ї річниці незалежності України, інспекторам, які під час служби проявили високий професіоналізм та наполегливість, вручили подяки від начальника департаменту патрульної поліції, – полковника поліції, Євгенія Жукова.

«Так, за 3 роки служби львівські патрульні опрацювали 565 164 виклики. Якщо аналізувати, то в перший рік ми отримали лише 68460 викликів, а вже наступні роки ця цифра виросла у 3 – 4 рази. Це говорить про те, що довіра до поліції виросла.
В середньому один екіпаж обслуговує 8-12 викликів за 12-годинну зміну. А середній час прибуття наразі складає 10 хвилин», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що патрульна поліція Львівської області обслуговує:
– 6 районів міста Львова
– 3 стаціонарні пости
– 700 кілометрів доріг міжнародного та державного значення
– Забезпечує охорону громадського порядку на 3 пунктах пропуску через державний кордон України

Лише за перше півріччя 2018 року, львівські патрульні виявили та зупинили понад 1500 водіїв, які керували транспортними засобами в стані сп’яніння. Розкрили 267 випадків крадіжок, 43 грабежа та 6 розбоїв. Виявили 9 автомобілів, якими незаконно заволоділи. Виїхали на понад 5000 сімейних сварок та оформили понад 3000 дорожньо-транспортних пригод.

Також за цей час було безліч ситуацій, коли патрульні надавали людям домедичну допомогу, запускали серце, евакуйовували з палаючих будинків та відмовляли від самозгуби.

Крім того, вже більше трьох місяців у Львові існує велопатруль.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.