дивись.info

У Росії збираються оголосити у розшук Яроша

У Росії збираються оголосити у розшук Яроша

У СК РФ порушили кримінальну справу стосовно учасників «Правого сектора» за публікацію «вироку Центрального національного суду ПС» і «вказівку про вчинення вбивств 50 посадових осіб російських державних, судових та правоохоронних органів».

Про це 24 серпня заявили у Слідчому комітеті РФ, пише УП.

«15 травня 2015 року вироком «Київського райсуду» Сімферополя Олександр Костенко визнаний винним в умисному заподіянні легкої шкоди здоров’ю співробітнику батальйону «Беркут» під час масових заворушень на майдані Незалежності у Києві, а також незаконному носінні вогнепальної зброї, йому призначено покарання у вигляді 4 років 2 місяців позбавлення волі», – заявили в СК РФ.

«За версією слідства, з помсти за засудження Костенка, учасники «Центрального національного суду «Правого сектора» Биковницький, Малиновська, Нетканова, Максименко та інші особи, здійснюючи … діяльність та на виконання вказівок Яроша, Тарасенка, Стемпицького, Воронова та інших осіб, 10 травня 2018 року у Києві склали «вирок Центрального національного суду «Правого сектора», – йдеться у повідомленні.

За даними слідства, у «документі», заявляючи про винесення смертного вироку, названі особи фактично дали вказівки усім членам «Правого сектора» про вчинення у «зручний час і доцільними в конкретних випадках способами» вбивств 50 посадових осіб російських державних, судових та правоохоронних органів, які брали участь у розслідуванні кримінальної справи щодо Костенко, а також винесення йому вироку.

Дії названих осіб кваліфіковано як «приготування до вчинення вбивств, а також посягань на життя державного діяча; осіб, які здійснюють правосуддя і попереднє розслідування; співробітників правоохоронних органів; організація діяльності екстремістської організації та участь в її діяльності» (ч.1 ст.30 і п.»б» ч.2 ст.105, ч.1 ст.30, ст.277, ч.1 ст.30, ст.317, ч.1 ст.30, ст.295, ч.1 і ч. 2 ст.282.2 КК РФ).

«Наслідком будуть винесені постанови про притягнення Яроша, Тарасенка, Стемпицького, Воронова, Биковницького, Малиновської, Нетканова і Максименка в якості обвинувачуваних, а також вирішено питання про оголошення їх у міжнародний розшук і обрання їм запобіжного заходу у вигляді взяття під варту», – заявили у Слідкомі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.