дивись.info

Президент підписав закон, який надає учасникам ООС такі ж пільги, як і учасникам АТО

Президент підписав закон, який надає учасникам ООС такі ж пільги, як і учасникам АТО

Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців, який, зокрема, передбачає для учасників операції Об’єднаних сил такі ж пільги, як і учасникам АТО та ветеранам бойових дій.

Як повідомила прес-служба президента, метою цього закону є забезпечення комплексного врегулювання питання соціального захисту громадян, які братимуть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Росії у Донецькій та Луганській областях, та інших питань, пов’язаних зі здійсненням зазначених заходів.

Таким чином, реалізація закону дозволить учасникам операції Об’єднаних сил отримати право на користування державними гарантіями, передбаченими для учасників АТО, ветеранів та учасників бойових дій. Закон поширює дію відповідних норм, передбачених в умовах проведення антитерористичної операції, на період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, операція Об’єднаних сил почалася в Україні 30 квітня і прийшла на зміну антитерористичній операції, що тривала на Донбасі з квітня 2014 року.

Відмінність АТО від ООС полягає в керівництві операцією: якщо АТО керував антитерористичний центр при СБУ, то ООС керуватимуть Збройні сили України, в підпорядкування яких перейдуть підрозділи прикордонників, поліції і Нацгвардії, що служать в регіоні. Разом усі ці підрозділи утворюють Об’єднані сили.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.