дивись.info

Самогубство строковика у «Десні»: слідство не встановило причин

Самогубство строковика у «Десні»: слідство не встановило причин

У справі про ймовірне самогубство солдата строкової служби у навчальному центрі «Десна» призначено низку експертиз та допитів.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

7 серпня, приблизно о 20:50, на об’єднаних складах озброєння військової частини виявили тіло солдата строкової військової служби 1997 р. н., стрільця роти охорони однієї з військових частин, із вогнепальним пораненням голови.

Огляд місця події вказав, що солдат, ймовірно, сам зарядив «чергою з автомата» собі в голову.

«Такі висновки зроблені з положення тіла загиблого, розташування зброї та гільз (розліт до 0,5 м), часу, потрібного для відстрілу набоїв (а саме – 1,5 секунди), а також відсутності слідів боротьби, переміщення або волочіння трупа тощо.

Допитані військовослужбовці, які проходили службу із загиблим та безпосередньо перебували у караулі з ним у день загибелі, показали, що загиблий був у доброму настрої, на сімейні проблеми не скаржився, нестатутні заходи до останнього впродовж військової служби не застосовувалися», – йдеться у повідомленні.

Слідство не встановило конфліктів бійця зі співслужбовцями чи командуванням частини.

За поданням військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України призначена судова почеркознавча експертиза для встановлення авторства передсмертних записок.

Суд задовольнив клопотання про призначення судово-медичної експертизи, а клопотання про призначення судової балістичної експертизи – ще на розгляді.

Також на даному етапі «планується завершити допити співслужбовців загиблого про наявність нестатутних взаємовідносин у підрозділі, наявність скарг на сімейні або інші життєві проблеми, допити родичів про наявність скарг на військову службу, співслужбовців, відношення у колективі, інших обставин, що могли змусити його піти із життя».

Досудове розслідування триває.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.