дивись.info

За результатами перевірок звітів партій НАЗК склало 84 адмінпротоколи

За результатами перевірок звітів партій НАЗК склало 84 адмінпротоколи

Національне агентство з питань запобігання корупції склало й направило до суду 84 адміністративних протоколів за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за І квартал 2018 року.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

Так, 45 адміністративних протоколів складені за статтею 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) – порушення встановленого законом порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії.

Відповідно до статті 212-21 КУпАП щодо порушення встановленого порядку або строків подання звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру або подання фінансового звіту, оформленого з порушенням встановлених вимог, складено й направлено до суду 36 протоколів.

Також уповноважені особи Національного агентства склали 3 адмінпротоколи за статтею 188-46 КУпАП: невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства з питань запобігання корупції щодо усунення порушень законодавства про запобігання і протидію корупції, ненадання інформації, документів, а також порушення встановлених законодавством строків їх надання, надання завідомо недостовірної інформації або не у повному обсязі.

Найбільша кількість адміністративних протоколів складена стосовно фізичних осіб, які здійснювали внески на підтримку політичних партій «УКРОП» та «Об’єднання «Самопоміч» з порушенням встановленого законом порядку надання таких внесків, та партії «ВО «Свобода» щодо несвоєчасної відмови партії від внесків, здійснених всупереч статті 15 Закону України «Про політичні партії в Україні». Адміністративні протоколи направлені до районних судів міст Києва, Львова, Черкас, Дніпропетровська, Полтави, Житомира, Львівської, Черкаської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької областей України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.