дивись.info

Львівський ліцей очолив рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Львівський ліцей очолив рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Він обігнав київський Природничо-науковий ліцей №145, що опинився на другому місці, та столичний ліцей «Інтелект».

Освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг топ-200 загальноосвітніх навчальних закладів України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. За його результатами Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті ім. Івана Франка посів першу сходинку.

Загалом, до першої десятки рейтингу потрапили 6 навчальних закладів з Києва, два навчальні заклади з Дніпра та по одному зі Львова та Харкова.

Крім основного рейтингу шкіл України також опубліковані рейтинги шкіл всіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівська область. Друге і третє місце посіли Черкаська та Київська області. Гарні результати тестування отримали також випускники навчальних закладів Тернопільської, Харківської та Сумської областей.

Серед обласних центрів перше місце посів Київ, на третій та другій сходинках розташувались Львів та Тернопіль. Серед лідерів за результатами тестування також опинились Рівне, Черкаси та Луцьк.

Найгірше склали зовнішнє незалежне оцінювання випускники Чернівецької та Закарпатської областей, а також Миколаєва та Чернівців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.