дивись.info

У Львові запрацює академія боксу імені Андрія Котельника

У Львові запрацює академія боксу імені Андрія Котельника

Свої двері Академія відчинить вже 3 вересня.

Сьогодні, 28 серпня, у Львівській ОДА відбулось підписання меморандуму між Львівським училищем фізичної культури та Благодійним фондом Андрія Котельника щодо створення на базі ЛУФК першої Академії боксу в Україні. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«У залі, де тренуватимуться спортсмени, створені всі умови, які необхідні для того, щоб стати олімпійцями. Для нас важливим є результат. Училище дає навчання, проживання, харчування, ми в свою чергу – екіпірування і, якщо людина перспективна, тоді і фінансову підтримку. Ми маємо можливості для допомоги боксерам, в тому числі і власним прикладом. Прагнемо показати їм, що завдяки наполегливості і вірі у власну перемогу, можна стати чемпіоном. Можливо це стане мотивацією для майбутніх високих результатів молоді», – розповів cрібний призер Ігор Олімпіади 2000 року, чемпіон Світу у напівсередній ваговій категорії за версією WBA, кавалер Орденів «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів Андрій Котельник.

Новостворена академія відрізнятиметься від боксерських клубів та шкіл, які сьогодні працюють, тим, що молоді спортсмени, які вже досягли певних висот – переможці турнірів, чемпіонатів, різного роду змагань, можуть бути зараховані до академії автоматично, без іспитів.

Навчання проводитимуть у одному із найсучасніших залів для тренувань в Україні на двох рингах. Одночасно тут можуть тренуватись до 40 боксерів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.