дивись.info

У Шевченківському гаю відбудеться благодійна вечірка

У Шевченківському гаю відбудеться благодійна вечірка

Благодійна вечірка просто неба, під час якої керівництво Пласту у Львові розповість про діяльність організації, відбудеться у Шевченківському гаю.

Подія організована в продовження Благодійного вечора, який відбувся в грудні 2017-го, повідомляють організатори.

Захід планувалось провести 15 червня, але через погодні умови його перенесли. Пікнік відбудеться в останній день літа, 31 серпня.

«У грудні минулого року нам вдалося виручити 399 тисяч гривень. Тепер ми хочемо знову зустрітися з друзями Пласту, щоб розповісти про діяльність організації за цей період: що зроблено в окремих наших проектах і прозвітувати. Звісно, все це відбуватиметься у невимушеному, пластовому форматі. Цього разу ми обрали літній формат пікніка», – розповів голова осередку Пласту у Львові Матвій Дух.

Під час заходу Матвій Дух презентуватиме хід реалізації проектів Пласту, зокрема, модернізації осередків для занять з дітьми, створення методичного центру Пласту та пластової оселі в містечку Винники. Спеціальним гостем вечора буде віце-ректор УКУ Мирослав Маринович. Також з промовою для гостей під час заходу виступить Ірина Сандуляк, медіа-менеджер та мати трьох пластунів.

Вже традиційно окремим пунктом пікніка буде благодійний «тихий» аукціон, де серед лотів будуть пластові активності: участь у змаганнях з гандболу, мандрівки, парапланеризм тощо.

Вечір розпочнеться о 18:00 в Музеї народної архітектури та побуту ім. Климента Шептицього (Шевченківський гай).

Нагадаємо, перший Благодійний вечір Пласту у Львові відбувся 15 грудня 2017 року у центрі імені Андрея Шептицького. Тоді завдяки благодійним внескам та аукціону пластунам Львова вдалось зібрати 399,6 тисяч гривень на потреби організації.

Програма:

18:00 — неформальне спілкування, пікнік та початок інтерактивної програми для дітей та дорослих

18:50 — початок екскурсії для дітей Шевченківським гаєм

19:00 — відкриття Пластового пікніку та привітальне слово друзів Пласту

19:40 — презентація звіту з реалізації проектів представлених на першому Благодійному Вечорі

20:00 — слова подяки та підсумки тихого аукціону

21:00 — завершення Пластового пікніку

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.