дивись.info

З 1 вересня учні знову їздитимуть безкоштовно у львівських маршрутках

З 1 вересня учні знову їздитимуть безкоштовно у львівських маршрутках

В електротранспорті м. Львова учні мають право на безкоштовний проїзд протягом цілого року.

У травні цього року на сесії Львівської міської ради було прийнято ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.04.2018 № 3289 «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку». Відповідно до норм цієї ухвали, діти шкільного віку мають право на безкоштовний проїзд у час навчального року за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра. Відтак, минулого тижня управління транспорту ЛМР надіслало листи усім перевізникам з нагадуванням про норми цієї ухвали. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«У нас є ухвала сесії Львівської міської ради, яка надає дітям шкільного віку право на пільговий — безкоштовний проїзд у автобусних маршрутах загального користування за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра. Таке право учні мають протягом навчального року, за винятком періоду літніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах.

Отож, з 1 вересня учні знову можуть їздити безкоштовно. Тому ми ще минулого тижня надіслали листи усім нашим перевізникам з нагадуванням про це”, — розповів Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту ЛМР.

Нагадаємо, в електротранспорті м. Львова учні мають право на безкоштовний проїзд протягом цілого року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.