дивись.info

Неформат: Як провели День знань у львівських школах (фото)

Неформат: Як провели День знань у львівських школах (фото)

Без лінійок. Так у міському управлінні освіти рекомендували провести перший день навчального року. Замість традиційних лінійок керівникам шкіл пропонували організувати флешмоби, квести та музичні дійства.

У школах, в яких побував кореспондент Дивись.info не обійшлося без традиційного шикування, але й лінійок у звичному форматі не було.

Так у СШ № 69,  зранку школярі вишикувалися традиційним прямокутником, втім не було промов від районної адміністрації, відділу освіти, та різноманітних депутатів, які десятиліттями навіювали на дітей нудьгу.

Натомість школярів розважали музикою і танцями.

Усе дійство тривало близько півгодини, після чого розпочалися квести, у яких активну участь приймали і батьки. А локаціями стали не лише шкільне подвір’я, але й ближній парк.

У сусідньому навчальному закладі – НВК «Софія», ранок навпаки розпочався з квесту. Потім – недовге традиційне шикування, після якого 11-класники взяли за руки першачків і повели на перший урок до молодшої школи, яка знаходиться на неподалік. Подібною скороченою версією шикування відзначили свято й деякі школи у Шевченківському районі. Наприклад, школа №78 розважала присутніх так само дитячими співами замість довгих промов чиновників.

Тож, виглядає на те, що традиційні шкільні лінійки, принаймні у частині шкіл, поволі відходять у минуле, але ще не скрізь.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.