дивись.info

Посол США Марі Йованович відвідала пункт пропуску на кордоні з Польщею

Посол США Марі Йованович відвідала пункт пропуску на кордоні з Польщею

Сьогодні на Львівщині побувала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович. Під час своєї поїздки вона разом з першим заступником Голови Державної прикордонної служби Василем Серватюком завітала у пункт пропуску «Краковець».

Про це повідомили в ДПСУ.

Перш за все Марі Йованович ознайомилася із поточними результатами впровадження проекту «Нове обличчя кордону».

Зазначимо, що проект «Нове обличчя кордону» реалізовується з 2015 року за сприяння представництва Посольства США в Україні та виконавця проекту Міжнародної організації міграції в Україні відповідно затвердженої дорожньої карти. Зокрема, відбувається реформування органів охорони державного кордону з метою створення прикордонних підрозділів з професійним, вмотивованим, принциповим персоналом, що буде ефективно виконувати функції держави на кордоні. Крім того, він направлений на викорінення корупційних проявів, впровадження високих професійних стандартів в пунктах пропуску з досконалими процедурами, що відповідають європейським нормам.

Перебуваючи в пункті пропуску пані посол поспілкувалась з прикордонниками, які пройшли відбір в рамках проекту «Нове обличчя кордону».

Зазначимо, що під час крайнього етапу проекту для проходження служби у відділи «Краківець» Мостиського прикордонного загону та ОКПП «Київ» було відібрано 389 осіб з числа військовослужбовців і 165 осіб із числа цивільної молоді. Вони пройшли всі етапи відбору і підготовки та успішно виконують свої службові обов’язки на кордоні.

Пані Посол познайомилась з прикордонниками, поцікавилася грошовим забезпеченням, умовами несення служби та побутовими умовами. Крім того, вона перевірила використання технічних засобів, які були надані в рамках проекту – мобільні зчитувачі, програмне забезпечення, серверне обладнання, фото- та відеотехніку, радіостанції тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.