дивись.info

Депутати після канікул повернулися до сесійної зали

Депутати після канікул повернулися до сесійної зали
Фото: DT.UA

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що наближення виборів в Україні та політичні емоції не дозволять перешкодити планомірній роботі парламенту.

Про це він сказав під час відкриття пленарного засідання 9-ої сесії ВРУ, пише УП.

За його словами, наразі Україна стоїть перед важливими і критичними викликами. Зокрема зовнішніх і внутрішніх викликів – продовження російської агресії та наближення виборів.

Проте Парубій запевнив, що, крім іншого, це буде період шансів і вікна можливостей.

«Я впевнений що відчуття відповідальності у більшості депутатів, інтереси держави будуть на першому місці. Ми зможемо працювати системно, планово і результативно», – заявив спікер парламенту.

Він зазначив, що на повістці дня депутатів цієї осені стоять питання нацбезпеки і підтримки Збройних Сил, продовження реформи нацбезка та наближення до НАТО.

«Я наголошую, що я підтримую пропозиції про закріплення євроатлантичного напряму в Конституції, вони важливі і за формою і змістом», – додав Парубій.

Також він додав, що важливим питанням найближчим часом стане питання ухвалення бюджету на 2019 рік, ухвалення виборчого кодексу, зміна складу Центральної виборчої комісії та інше.

«Завдань перед нами стоїть багато. У всі важкі часи, у всі виборчі часи, парламент був осередком стабільності. Тут знаходилась необхідна кількість депутатів, щоб розв’язати всі кризи. Працює Верховна Рада – і все буде добре в державі», – підсумував Парубій.

Він висловив надію, що відповідальність буде вище за емоцій і побажав всім успішної роботи, сил і наснаги.

У відкритті сесії взяв участь прем’єр-міністр Володимир Гройсман ,який також окреслив план роботи на найближчий час і побажав депутатам успіхів і продуктивності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.