дивись.info

Кінець санітарних книжок: з вересня всі медогляди будуть вноситися в електронну базу

Кінець санітарних книжок: з вересня всі медогляди будуть вноситися в електронну базу

З вересня 2018 року дані про медичні професійні огляди будуть зберігатися в єдиній електронній базі. Це означає, що неможливо буде використати підробну довідку чи санітарну книжку.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

«Професійні медичні огляди проходять водії, люди, які володіють зброєю, вчителі, викладачі, студенти, працівники громадського харчування – всі люди, професії або діяльність яких вимагає певного стану здоров’я, наприклад, відсутність інфекційних хвороб або проблем з зором, щоби не нашкодити собі та людям, які поруч», – повідомляють у МОЗ.

Зазначається, що єдиний електронний реєстр дозволить надійно зберігати всю інформацію щодо стану здоров’я людини та унеможливить використати підробні документи. Зараз він функціонує в пілотному режимі.

«Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, де медпрацівники переноситимуть дані до електронної системі. З часом єдиний реєстр медичних оглядів буде інтегровано до системи «Електронне здоров’я».

Наразі медзаклади підключаються до системи. Поступово паперові бланки медичних оглядів будуть замінені на електронні», – наголосили в міністерстві.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.