дивись.info

У Львові реалізація проектів громадського бюджету стане прозорішою

У Львові реалізація проектів громадського бюджету стане прозорішою

ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» запропонувала ЛМР свою допомогу з громадського контролю та супроводу тендерних закупівель, які будуть здійснюватися з метою реалізацію Громадського бюджету 2018 року.

«Наш центр проводить моніторинг публічних закупівель, які проводять органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації по всій Західній Україні. Минулого року виникали певні питання про проведенні тендерних закупівель за кошти міського бюджету. Відповідно цього року ми вирішили звернутися до Львівської міської ради з пропозицією, щоби забезпечити громадський контроль за використанням бюджетних коштів при здійсненні тендерних закупівель, а саме по коштах Громадського бюджету.

Ми розуміємо, що кошти, які йдуть на проекти Громадського бюджету, тобто на ті проекти, які найбільш зацікавили людей і за які вони проголосували, – це проекти прямої демократії. Хотілося, щоб ці кошти використовувалися максимально публічно і ефективно. У межах ідеї провести такий моніторинг відбулася зустріч у Львівській міській раді. Є підтримка зі сторони ЛМР. Ми не хочемо провести просто моніторинг, де ми будемо критикувати без жодних можливостей вплинути на ситуацію. Будемо висловлювати свої пропозиції під час проведення закупівель, якщо будемо бачити якісь порушення законодавства», – розповів заступник голови правління Центру громадського моніторингу та досліджень Юрій Кузько

«Думаю, що спільно ми зможемо зробити такі закупівлі такими¸ у результаті яких отримаємо найкращий результат – якісно виконані роботи під час виконання цих проектів – переможців Громадського бюджету», – зазначив Юрій Кузько.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.