дивись.info

Бреше або лукавить: Вакарчук жорстко висловився про обіцянки швидкої перемоги на Донбасі

Бреше або лукавить: Вакарчук жорстко висловився про обіцянки швидкої перемоги на Донбасі

Музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук висловив переконання, що на сьогодні Україна не має можливості швидко закінчити війну на Донбасі. А той політик, який стверджує протилежне, «або бреше, або лукавить».

Про це Вакарчук написав на сайті «Української правди».

«Той український політик, кандидат у президенти або громадський діяч, який заявляє, що знає, як швидко закінчити війну на сході України, або бреше, або лукавить», – наголосив музикант.

Він також висловив думку, що єдиним способом зупинити війну на Донбасі сьогодні є визнати свій програш, а значить, втратити частину незалежності.

«Велика частина політичної еліти Росії не визнає самого факту існування України, як повноцінної незалежної суверенної держави. Україну ніколи не залишать у спокої!», – зазначив Вакарчук.

Музикант наголосив на тому, що єдиний спосіб для України вижити – це стати сильними.

«Ми не можемо зупинити війну сьогодні, але ми можемо створити умови, за яких продовжувати війну проти нас буде безглуздо. Можемо звести агресію з боку ворога до мінімуму. Сильна, боєздатна армія, готова до будь-якого розвитку подій у будь-який момент часу. Стабільне економічне зростання. Висока продуктивність праці і привабливий інвестиційний клімат. І, головне, чіткі, зрозумілі, передбачувані правила, які будуть однакові для всіх. І для домогосподарки, і для президента»,– пояснив Вакарчук.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.