дивись.info

Львівський виконком узаконив скандальне будівництво

Львівський виконком узаконив скандальне будівництво

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив документи на уже частково споруджені будинки на вул. Т. Шевченка, 307-А.

Про це передає кореспондент Дивись.info.

Зокрема, виконком видав ТзОВ «Каньйон» містобудівні умови і обмеження на три будинки.

Як пояснила директорка юридичного департамент міської ради Гелена Пайонкевич, у компанію «Каньйон» зайшов новий інвестор, який готовий  завершити будівництво цих будинків і будувати нові.

«Я пропоную сьогодні розглянути містобудівні умови та обмеження на перші три будинки, оскільки ми би хотіли побачити, як компанія «Каньйон» виконує взяті на себе зобов’язання. У цих трьох будинках вже є продані людям квартири, і це є, власне, причиною того, що ми підписали з цією компанією мирову угоду. Коли вже почнуться активні будівельні роботи, то розглядатимемо можливість будівництва інших будинків» – розповіла Гелена Пайонкевич.

Люди, які придбали квартири у незавершених будинках просили членів виконкому підтримати це рішення, адже воно дозволить їм оформити право власності на житло.

Члени виконкому хотіли почути гарантії від нового інвестора, що він завершить будівництво.

Як пояснив представник інвестора, це в його інтересах, бо лише після цього він зможе будувати наступні будинки.

«Ми теж переживаємо, бо там ще треба вкласти великі кошти. А після завершення цих трьох секцій хочемо рухатися далі. Для нового інвестора зараз немає сенсу вкласти кошти лише у ці секції, тому сподіваємося, що потім зможемо довести цю справу до кінця» – пояснив представник інвестора.

Зрештою, виконком погодив, документацію на перші три будинки, водночас погодження на ще один будинок було напереродні виключено з порядку денного.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.