дивись.info

Новим ватажком «ДНР» після вбитого Захарченка став Денис Пушилін

Новим ватажком «ДНР» після вбитого Захарченка став Денис Пушилін
Фото: АиФ

У самоназваній «Донецькій народній республіці» призначили Дениса Пушиліна тимчасовим виконувачем обов’язків ватажка «республіки».

Він є представником так званої «ДНР» у контактній групі в Мінську та одночасно головою так званої «Народної ради ДНР».

Про це з повідомленням на інформаційні ресурси бойовиків, пише Громадське.

Зазначимо, що одразу після вбивства ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка тимчасовим виконувачем обов’язків став один з його заступників Дмитро Трапєзніков.

За тиждень після призначення Трапєзнікова так звана «прокуратура» самоназваної «республіки» заявила, що висунення заступника Захарченка на цю посаду нібито не відповідало «Конституції».

У «прокуратурі» заявили, що новим ватажком «ДНР» мав би стати перший заступник голови «Ради міністрів ДНР», яким не був Трапєзніков. Заразом наголосимо, що у «ДНР» взагалі на сьогодні не існує такої посади як заступник голови «Ради міністрів».

Тож 7 вересня «Народна рада» самоназваної «ДНР» обрала нового тимчасового виконувача обов’язків, яким став Денис Пушилін.

Раніше редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука допустив, що новим ватажком «ДНР» може стати хтось із українських екс-політиків, які втекли до РФ.

31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.