дивись.info

ЗСУ отримали 50 санітарних машин «Богдан 2251»

ЗСУ отримали 50 санітарних машин «Богдан 2251»

Черкаський автомобільний завод впродовж останнього місяця передав військовим близько 50 оновлених санітарних машин «Богдан 2251».

Про це повідомили у корпорації «Богдан».

Поставлені в армію допрацьовані у співпраці з військовими медиками на замовлення Міноборони санітарні «Богдани», отримали понад десяток удосконалень з урахуванням досвіду експлуатації евакуаційної автотехніки на передовій.

За даними корпорації, серед доробок, зокрема: оновлений, більш комфортний інтер’єр медичного відділення авто; посилення захисту передньої частини автомобіля; оснащення додатковими «мигалками»; забезпечення функцій деблокування дверей авто при русі зі швидкістю менше 20 км/год; установка нових механізмів фіксації носилок для медобладнання стандарту НАТО.

«Богдан 2251» створений на шасі повнопривідного автомобіля підвищеної прохідності GreatWall Wingle 5. Санітарна надбудова виконана повністю з українських елементів з використанням матеріалів, що відповідають сучасним санітарним вимогам. Зовні модуль виконано з алюмінію, який забезпечить надійний захист від корозії, а внутрішнє оздоблення виконано з негорючих та зносостійких матеріалів.

Міністерство оборони замовило у корпорації «Богдан» у 2017 році 100 санітарних автомобілів, у квітні того ж року військовим було передано першу партію техніки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.