дивись.info

Свято спорту на Львівщині не обійшлося без подарунків

Свято спорту на Львівщині не обійшлося без подарунків

Сьогодні, 8 вересня, на площі біля пам`ятника Івану Франку відбулось обласне спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту. На святі Олег Синютка вручив ключі та документи на право власності 22-місного автобуса Форд для потреб Львівської школи вищої спортивної майстерності.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

У заході взяли участь майже 400 осіб – представників 37 федерацій з видів спорту, в тому числі відомі спортсмени, чемпіони та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, заслужені тренери України, фахівці галузі фізичної культури та спорту.

«Те, що ми маємо можливість сьогодні на Львівщині святкувати День фізичної культури треба дякувати українському війську, що за тисячу кілометрів звідси оберігає наш спокій. Ми вдячні тим, хто зараз на фронті готовий захистити Україну та українців. Завжди пам’ятаймо, що  уся та праця, яку вкладаєте у свій вид спорту зміцнює нашу державу», – звернувся до усіх присутніх голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

В межах святкування за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту та з нагоди Дня фізичної культури і спорту шістьом фахівцям галузі оголосили подяку голови облдержадміністрації.

Окрім того, Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» старшому викладачеві кафедри фізичного виховання та спорту Львівського національного університету імені Івана Франка Аразнепесу Тувакову.

Опісля відбулась «Олімпійська розминка», показові виступи та майстер-класи з різних  видів спорту за участю зіркових гостей, вихованців ДЮСШ, юних спортсменів, а також легкоатлетичні змагання за програмою комплексних Ігор Львівщини серед аматорів, ветеранів спорту та осіб з інвалідністю.

Довідково:

З 1994  року, щороку у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту в Україні (Указ Президента України від 29 червня 1994 року № 340/9).

Традиційно з обласного свята до Дня фізичної культури та спорту розпочинаються, і тривають до кінця вересня, спортивно-масові заходи в усіх районах, містах, сільських та селищних радах області в межах Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.