дивись.info

На показах моди в Лондоні відмовилися від одягу з хутра

На показах моди в Лондоні відмовилися від одягу з хутра

Тиждень моди в Лондоні, який відбудеться з 14 до 18 вересня, буде проведений без використання хутра в будь-якому вигляді. Про це йдеться в заяві Британської модної ради, передає Громадське.

Як додає ВВС, це перша абсолютна відмова від хутра на показі світового рівня. Раніше про відмову від хутра в своїх колекціях вже заявили такі бренди, як Armani, Gucci, Hugo Boss, Versaci та Ralph Lauren.

Однією з небагатьох світових модних компаній, хто ще виробляє речі з хутра, залишилася Prada. Варто зазначити, що цей італійський бренд зменшив рекламу колекцій з хутра, однак повністю не відмовився від його використання. Тиждень моди в Лондоні відбувається двічі на рік. London Fashion Week входить до числа найбільш важливих світових заходів у сфері моди, поряд з показами в Нью-Йорку, Мілані та Парижі. У жовтні 2017 року стало відомо, що італійський будинок моди Gucci відмовляється від використання натурального хутра у своїх колекціях, починаючи з весни-літа 2018 року. Окрім іншого, Gucci планувала вступ до Всесвітнього альянсу проти використання хутра, де перебуває низка міжнародних організацій, які виступають за захист прав тварин.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.